Master Dent Clinic

Master Dent ağız ve diş sağlığı kliniği olarak 15 yıllık tecrübemiz İstanbul'da estetik diş hekimliği, implant, zirkonyum ve tüm diş tedavileri bölümleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana, ekibimizi her zaman alanında en iyi ve en deneyimli hekimlerle oluşturduk. Üstün hizmet anlayışı ile bizi tercih eden 40.000'den kişiye eşsiz hizmet sunduk. Sizde ağız ve diş sağlığı ile ilgili zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda kaliteli ve teknolojiyi takip eden hizmet anlayışı ve eşsiz teknolojik alt yapımız ile farklı ülkelerden binlerce kişiye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip ile çalışmak, en büyük vizyonumuzdur. Master Dent Clinic farkını yaşamak için daha fazla vakit kaybetmeyin, şimdi bize ulaşın.

Doktorlarımız

Yusuf Yuca

DİŞ HEKİMİ

1988 yılında İstanbul’da doğan Dr. Yusuf Yuca, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İstabul’da bitirdikten sonra 2007 yılında yeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi bölümünü kazandı. 2014 yılında aynı üniversiteden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. 2014 yılında istanbul bezmialem üniversitesi diş hekimliği fakültesi ağız, diş ve çene cerrahisi anabilim dalında doktora eğitimine hak kazandı. 2019 yılında “travmatik fasiyal sinir hasarı modelinde ozon terapi ve düşük seviye lazer terapinin etkinliğinin karşılaştırılması” konulu doktora tezini sunarak doktor diş hekimi unvanını aldı. Dr. Yusuf Yuca’nın tez çalışması aynı yıl san francisco, kaliforniya’da yapılan dünya diş hekimliği (fdı) kongresinde en iyi araştırma ödülüne layık görüldü. Meslek hayatı boyunca birçok kongre, sempozyum, eğitim ve seminere katıldı. Dr. Yusuf Yuca, Türk oral ve maksillofasiyal cerrahi derneği (taoms) ve ağız ve çene-yüz cerrahisi birliği derneği (açbid) üyesidir. Dr Yusuf Yuca, halen cerrahi operasyonları, implantoloji, estetik diş hekimliği, estetik diş hekimliği, lamine, e-max ve botoks üzerine tedaviler uygulamaktadır.

diş hekimi

Fares Kanatri

DİŞ HEKİMİ

2022 yılında YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ’nden mezun oldu. Kapsamlı diş bakımı sağlama tutkusuyla, eğitim yolculuğu ve mesleki deneyimleri onu yetenekli bir uygulayıcı haline getirdi. Ağız sağlığını geliştirme vizyonuyla Genel Diş Hekimi olarak görev yaptı. Bu süre içerisinde diş estetiği ve tam ağız rehabilitasyonu konularına yoğunlaşarak alana değerli katkılar sağladı. Dr. Kanatri, diş bakımındaki gelişmeleri takip etme konusundaki kararlılığını gösteren bir Ön Kompozit Restorasyon Sertifikasına sahiptir. İletişim becerilerine olan tutkusu Dr. Kanatri İngilizce, Türkçe ve Arapça dillerini tam olarak konuşabilmektedir. İstanbul Türk Diş Hekimleri Birliği'nin gururlu bir üyesidir.

diş hekimi

Kadri Söylemez

DİŞ HEKİMİ

İşinde deneyimli ve hasta odaklı bir diş hekimi olan Kadri Söylemez, Van Yüzüncü Yıl üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Full mouth kesim ve implant üstü protezler ağırlıklı olmak üzere genel diş hekimliği uygulamaları yapmaktadır.

diş hekimi