Estetik Diş Hekimliği

Dijital Gülüş Tasarımı
Hastaların estetik beklentisinin yüksek olduğu, tamamen arzu ettiği tedavi şekillerinin önceden bilgisayar ortamında hazırlayarak daha sonra kendilerine sanal olarak hazırlanmış ve bitmiş şeklini göstermeyi sağlayan bir uygulamadır.

Hollywood Smile
Hollywood yıldızlarının gülüşüne sahip olmanızı sağlamayı hedefleyen, Hollywood Smile adı verilen estetik gülüş tasarımıyla ahenkli ve beyaz ve hoş bir gülümsemeye kavuşmak mümkün. Hollywood Smile ile dişeti, diş, dudak uyumu sağlanarak mükemmel bir gülümseme elde etmeniz hedeflenir.

Adeziv Bonding
Dişin rengini veya şeklini değiştirerek, büyütmek ya da bir kusurunu tedavi etmek amacıyla dişe yapılan uygulamalardır.

0
0
0
0

Dişlerin yüzeyindeki mine yapısında oluşan renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderildiği kozmetik bir çözümdür. Beyazlatma işlemi özel olarak hazırlanmış bir jelin dişler üzerine sürülmesiyle, bir ışık kaynağı ya da lazer ile reaksiyonun hızlandırılması şeklinde olur. Beyazlatma işleminin mekanizması bir oksidasyon-redüksiyon tepkimesi şeklindedir.

Dişlerde estetik amaçlı yapılan dolgular daha parlak ve daha ışıltılı görünüm elde etmek amacıyla uygulanmaktadır. Hem ön dişlerde, hem de arka dişlerde günümüzde estetik dolgu uygulamaları rahatlıkla yapılabilmektedir. Bunlar dişlerin kendi renginde olan kompozit dolgu uygulamalarıdır.

Gülüşünüze ışıltı katan, diş yüzeyine yapıştırılan kristaldir. Dilenirse diş pırlantası da kullanılabilir. Bunlar dişe takılan ufak aksesuarlardır.

Öncesi ve Sonrası

Master Dent Clinic
Master Dent Clinic
Master Dent Clinic


Master Dent Clinic
Master Dent Clinic
Master Dent Clinic


Master Dent Clinic
Master Dent Clinic
Master Dent Clinic
Master Dent Clinic

Master Dent ağız ve diş sağlığı kliniği olarak 15 yıllık tecrübemiz İstanbul'da Estetik Diş Hekimliği, İmplant, Zirkonyum ve Tüm Diş Tedavileri bölümleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana, ekibimizi her zaman alanında en iyi ve en deneyimli hekimlerle oluşturduk. Üstün hizmet anlayışı ile bizi tercih eden 40.000'den kişiye eşsiz hizmet sunduk. Sizde ağız ve diş sağlığı ile ilgili zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

BİZE ULAŞIN